Twój koszyk jest pusty.
Strona główna » Blog » Pozytywne strony afery metkowej w polskim show biznesie

Pozytywne strony afery metkowej w polskim show biznesie

Data dodania: 23-06-2020

W drugiej połowie maja polskie serwisy plotkarskie obiegł skandal z udziałem jednej z blogerek modowych, która niedawno rozpoczęła własną działalność związaną z produkcją odzieży. Autorka kolekcji drogich T-shirtów z oryginalnymi nadrukami zapewniała niejednokrotnie, że ubrania jej marki w stu procentach szyte są w Polsce. Zaskakująca prawda wkrótce ujrzała światło dzienne, a rozczarowani fani celebrytki dowiedzieli się, że koszulki pochodzą z dystrybucji znanego producenta taniej odzieży. Co sprawa ma wspólnego ze sklepem Owocowa Koszulka? Czytaj dalej!

Czy znane nazwisko na metce jest gwarancją jakości?

Szybko okazało się, że koszulki, które rzekomo miały być oryginalnym, szytym w Polsce produktem marki polskiej blogerki, w rzeczywistości są ubraniami… Fruit of the Loom! Sprawa wyszła na jaw wyłącznie dlatego, że podczas procederu przeszywania metek, nieopatrznie pozostawiono metkę producenta, którego odzież dumnie dystrybuujemy w sklepie Owocowa Koszulka. Fani celebrytki poczuli się oszukani, a w sprawie interweniował nawet UOKiK, ponieważ wprowadzanie klientów w błąd jest nie tylko nieetyczne, ale także sprzeczne z polskim prawem. Powstaje jednak pytanie – ile marek zdecydowało się na podobne kroki, by zminimalizować koszty produkcji i ilu z nich wciąż nie zdemaskowano?

Fruit of the Loom – niska cena koszulek połączona z jakością, która może rywalizować z największymi markami

Od dawna w Owocowej Koszulce zajmujemy się sprzedażą koszulek oraz pozostałych ubrań Fruit of the Loom. To świetnej jakości odzież dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach, która dodatkowo rewelacyjnie znosi takie obróbki, jak zadrukowanie. Łatwo się domyślić, że są to produkty importowane do Polski, dlatego koszty ich produkcji są tańsze od szycia w krajowych szwalniach. Bardzo jednak zaskoczył nas niezaprzeczalny fakt, że koszulki Fruit of the Loom okazują się być tak dobrej jakości, że z powodzeniem mogą “udawać” ubrania znanych marek. Do skandalu doszło nie dlatego, że odkryto wady produktu, ale przeszyte metki. Czy to ostatecznie obala mit korelacji między ceną a jakością?

T-shirty Fruit of the Loom na ustach całej Polski

Marka Fruit of the Loom mimowolnie stała się bohaterem skandalu, a jednocześnie jego największym beneficjentem. Szersze grono odbiorców bowiem dostrzegło, że wysoka jakość wcale nie musi dużo kosztować i że prawdopodobnie przyzwyczailiśmy się do przepłacania wyłącznie za znane nazwisko na metce. W sklepie Owocowa Koszulka zamówisz oryginalne koszulki, bluzy, spodnie dresowe oraz inne ubrania z jedyną, autentyczną metką Fruit of the Loom. Wybieraj uczciwych sprzedawców, wysoką jakość i niską cenę – serdecznie zapraszamy na zakupy!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl