Twój koszyk jest pusty.
Strona główna » Blog » Jak dbać o odzież pracowniczą z nadrukiem, aby jak najdłużej prezentowała się nienagannie?

Jak dbać o odzież pracowniczą z nadrukiem, aby jak najdłużej prezentowała się nienagannie?

Data dodania: 22-02-2021

Dla pracownika, który ma kontakt z Klientem, bardzo ważne jest to, aby wyglądać profesjonalnie. Dzięki wysokiej jakości odzieży pracowniczej jest to możliwe. Cały efekt może jednak zostać zaprzepaszczony, jeśli pielęgnacja takiego ubrania będzie niewłaściwa. Jest to szczególnie istotne w przypadku odzieży pracowniczej z nadrukiem, o którą trzeba dbać w odpowiedni sposób, aby nawet po wielu praniach prezentowała się wciąż nienagannie. O czym więc należy pamiętać?

Jak powinna wyglądać pielęgnacja odzieży pracowniczej z nadrukiem?

Koszulki Fruit of the Loom uszyte są z bawełny – materiału, który odpowiednio pielęgnowany nie traci swoich właściwości przez długi czas. Jeśli został na nich wykonany wysokiej jakości nadruk przy wykorzystaniu trwałej metody (np. sitodruku), ich wygląd powinien być nienaganny nawet po wielu praniach. Jest to jednak możliwe przy przestrzeganiu określonych zasad pielęgnacji. Zaliczamy do nich m.in.:

  • pranie w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza,
  • wywijanie odzieży przed praniem na lewą stronę,
  • prasowanie ubrania również na lewej stronie,
  • unikanie silnych środków odplamiających,
  • zrezygnowanie z suszenia w suszarce bębnowej,
  • unikanie suszenia odzieży z nadrukiem bezpośrednio na słońcu.

Dlaczego warto wprowadzić powyższe nawyki w życie?

Jeśli chcemy cieszyć się odzieżą pracowniczą z nadrukiem jak najdłużej, należy dbać o nią w odpowiedni sposób. Przestrzeganie zasad dotyczących prania, suszenia czy prasowania zminimalizuje ryzyko blaknięcia koloru zarówno nadruku, jak i samej tkaniny, zapobiegnie kurczeniu się ubrania, a także pozwoli uniknąć pojawienia się jakichkolwiek przebarwień czy innego rodzaju zniszczeń nadruku. Jak widać, to tylko kilka prostych zasad, których wprowadzenie w życie nie kosztuje nas wiele wysiłku, a mogą nam pomóc w zachowaniu ubrań z nadrukiem w nienagannej kondycji.

Dbanie o odzież pracowniczą z nadrukiem – zatroszcz się o swój wygląd w pracy

Porządne, czyste i zadbane ubranie to wizytówka nie tylko pracownika, ale również firmy, której logo zostało nadrukowane na odzieży pracowniczej. Właśnie dlatego tak duże znaczenie ma jej prawidłowa pielęgnacja.

Szukasz wysokiej jakości odzieży pracowniczej w przystępnych cenach? Sprawdź ofertę naszego sklepu i postaw na wytrzymałe ubrania Fruit of the Loom!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl