Twój koszyk jest pusty.
Strona główna » Blog » Czapka z daszkiem – ochrona przed słońcem i reklama Twojej firmy

Czapka z daszkiem – ochrona przed słońcem i reklama Twojej firmy

Data dodania: 14-06-2021

Historia czapki z daszkiem nie jest wcale tak krótka, jakby się mogło wydawać. Popularna bejsbolówka, nim na stałe weszła do kanonu mody, była noszona jedynie przez sportowców. Pierwszy model zaprojektowano i wykonano w 1954 roku dla drużyny Brooklyn Excelsiors. Choć do dzisiejszego ideału brakowało jej sporo, bo daszek był zrobiony z kartonu, a z tyłu brakowało regulowanego zapięcia, to od początku służyła jako nośnik reklamy.

Dlaczego czapka z daszkiem jest dziś tak popularna?

Z pewnością trudno odmówić jej uniwersalności. Czapka z daszkiem ma tak wiele fasonów, kolorów i rozmiarów, że każdy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni z łatwością dopasują ją do codziennych stylizacji. Ten gadżet warto mieć pod ręką zwłaszcza latem, kiedy potrzebujemy ochrony głowy przed słońcem. Jednak zalet bejsbolówki jest znacznie więcej:

  • dobrze chroni przed zimnem w chłodniejsze dni, kiedy jest zbyt ciepło, by ubrać się w czapkę zakrywającą uszy,

  • dodaje charakteru wielu stylizacjom – także tym dla pracowników,

  • pomaga ukryć artystyczny nieład na głowie – w tym również niebyt świeże włosy,

  • podnosi komfort wykonywania wielu codziennych czynności na świeżym powietrzu.

Czapka z daszkiem – doskonały nośnik reklamy Twojej firmy

Biorąc pod uwagę ogromną popularność bejsbolówek oraz to, że w zasadzie może nosić ją każdy – od małego dziecka aż po osoby dorosłe – warto zastanowić się nad wykorzystaniem jej powierzchni jako pola reklamowego. Zarówno daszek, jak i boki świetnie nadają się do zadrukowania dowolnymi napisami lub kształtami. Tak wykonana czapka będzie także ciekawym gadżetem dla Twoich pracowników.

W jakich branżach sprawdzi się reklama na czapce z daszkiem?

Z pewnością w tych, w których szansa, że pracownicy będą nosić ją przez większość dnia, jest największa, a więc w branży:

  • dostawczej,

  • budowlanej,

  • magazynowej,

  • gastronomicznej (np. sieci znanych restauracji fast-food).

Warto pomyśleć również o wykonaniu takiej czapki jako atrakcyjnego gadżetu dla odwiedzających nasze stanowisko na targach lub podczas dni otwartych firmy.

Owocowa Koszulka – sklep z praktycznymi czapkami z daszkiem i nie tylko

Jeśli szukasz elementów garderoby, w tym odzieży pracowniczej, które będą nadawały się do trwałego, efektywnego zadrukowania – wybierz koszulki oraz bluzy marki Fruit of the Loom, a także czapki Result z oferty sklepu Owocowa Koszulka. Mamy wiele atrakcyjnych, modnych wzorów i kolorów, spośród których z pewnością wybierzesz takie, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Zapraszamy na zakupy!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl