Twój koszyk jest pusty.
Strona główna » Blog » 5 powodów, dla których warto zamówić zestaw 5 T-shirtów od Fruit of the Loom

5 powodów, dla których warto zamówić zestaw 5 T-shirtów od Fruit of the Loom

Data dodania: 18-09-2020

Nie przemawiają do Ciebie kolorowe koszulki z przyciągającymi wzrok nadrukami? W Twojej szafie dominują gładkie ubrania typu basic? Nie znosisz wielogodzinnych spacerów po galeriach handlowych w celu znalezienia idealnego T-shirtu o klasycznym kroju oraz pozbawionego zadrukowań? A może chcesz nanieść na ubranie swój własny wzór? W sklepie Owocowa Koszulka możesz zamówić zestaw aż 5 identycznych T-shirtów marki Fruit of the Loom – przekonaj się, dlaczego to dobry wybór.

Powód numer 1 – kupując zestaw 5 koszulek, nie musisz już więcej szukać

Jeśli w kwestii odzieży jesteś wymagający i podczas zakupów trudno znaleźć Ci to, co odpowiada Twoim oczekiwaniom, na pewno niejednokrotnie zdarzyło Ci się kupić kilka sztuk tego samego produktu w różnych kolorach. W pewnym sensie hurtowe zakupy pozwalają przynajmniej na kilka miesięcy zapomnieć o potrzebie aktualizowania garderoby. Zamawiając w naszym sklepie zestaw 5 gładkich T-shirtów od Fruit of the Loom, uzupełniasz szafę o kilka identycznych, niezawodnych koszulek, a nie tylko jedną.

Powód numer 2 – kupując w zestawie, oszczędzasz pieniądze

To żadna tajemnica, że zakup większej ilości opłaca się bardziej od pojedynczego produktu. Jednak atrakcyjne ceny w sklepie Owocowa Koszulka sprawiają, że zdecydowanie bardziej opłaca Ci się zamówić zestaw aż 5 T-shirtów niż jedną sztukę, która w jakimkolwiek sklepie kosztuje tyle samo, co nasz komplet. Korzystając z Super Promocji oznaczonej gwiazdką, oszczędzasz jeszcze więcej! Kliknij tutaj i zamów zestaw w jeszcze niższej cenie.

Powód numer 3 – warto mieć w szafie ubrania typu basic w dużej ilości

Biały, czarny, szary czy granatowy T-shirt pasuje praktycznie do każdej codziennej stylizacji. Posiadanie po jednej sztuce z każdego koloru może być jednak problematyczne. Pewnie nieraz zdarzyło Ci się potrzebować akurat tego konkretnego odcienia koszulki, ale akurat trafiła do prania. Mając w swojej garderobie po kilka sztuk każdego koloru, zawsze masz pewność, że możesz włożyć na siebie dokładnie to, czego szukasz.

Powód numer 4 – neutralna odzież pracownicza

Różne zawody wymagają od pracowników określonego dress code’u. Jeśli Twój szef wymaga od Ciebie, żebyś codziennie miał na sobie na przykład czarny T-shirt, zamiast kupować jedną koszulkę i nosić ją przez 5 dni w tygodniu, za te same pieniądze zamówisz w naszym sklepie zestaw 5 sztuk od Fruit of the Loom – każdą na inny dzień.

Powód numer 5 – kompletna garderoba w stylu basic

Chcesz przeorganizować swoją szafę i pozbyć się koszulek z nadrukami, które nosiłeś kilka lat temu? Nie masz czasu na wielogodzinne poszukiwania w galerii handlowej? Zamawiając po jednym zestawie T-shirtów z każdego koloru marki Fruit of the Loom, praktycznie skompletujesz swoją garderobę, w której znajdą się minimalistyczne, uniwersalne ubrania. Przekonaj się, że doskonała jakość wcale nie musi dużo kosztować – zapraszamy na zakupy w Owocowej Koszulce!


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl